Jdi na obsah Jdi na menu
 


2012

1. 1. 2012

2012

10.března - ve 22.10 hod byla pomocí SMS zpráv, svolána zásahová jednotka na požár lesa v obci PŘEDNÍ ZBOROVICE. Jednotka byla na místo zásahu vyslána jako posilová jednotka pro HZS Strakonice. Po příjezdu na místo, byly vytvořeny 2 útočné proudy "C" a bylo započato s hašením. Po ukončení zásahu , byla jednotka odvolána zpět na základnu, kam se vrátila v 02.55hod.

16.června - ve 23.58 hod. byla svolána jednotka pomocí SMS zpráv a sirény na požár garáže v obci LITOCHOVICE. Po příjezdu na místo členové jednotky pomáhali jednotkám, které už zasahovali a v 00.55 hod bylo velitelem zásahu rozhodnuto o navrácení naší jednotky na základnu.

20.října - ve 20.15 hod. byla svolána zásahová jednotka na požár v obci ČERNĚTICE. Po příjezdu na místo zásahu bylo zjištěno,že se jedná o požár od špatného komína. Jednotka se na místo dostavila jako první.Po příjezdu HZS Strakonice byla provedeno dohašení  a rozebrání obložení, za které oheň pronikl. Po uhašení a kontrole objektu bylo velitelem HZS Strakonice rozhodnuto o návratu naší jednotky zpět do Volyně.Jednotka se na stanici dostavila po 22.00hod.

27.října - ve 22.58hod. byla svolána zásahová jednotka za Technickou pomoc  do obce Starov. Při příjezdu bylo zjištěno že za obcí Starov se na komunikaci nachází padlé stromy,které nevydržely nápor padajícího mokrého sněhu.Ty byli následně odstraněny. Dále jednotka pomohla vyprostit zapadlé vozidlo ze škarpy. Jednotka se  vrátila na stanici 22.30hod.

24.listopadu - v 11.10 hod. byla svolána jednotka na požár komína v obci Volyně v Husově ulici. Po příjezdu jednotky na místo byl proveden průzkum a bylo rozhodnuto o zasypání komína pískem. Po příjezdu HZS  Strakonice byla provedena kontrola komína. Dále byla provedena kontrola půdy a po zmírnění hoření bylo místo předáno majiteli domu.

.