Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pro všechny

20. 7. 2007

  

Zkontrolujte také článek

 "PLÁNOVANÉ AKCE SBORU"  

jsou tam aktuálnější informace

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Historické fotografie

(Olda, 2. 11. 2011 19:28)

Byla doplněna jména k jednotlivým fotografiím. Více fotografií se nám nepodařilo z kronik "vytáhnout". při čtení historie se o těchto členech dozvíte více. Ve fotoalbu pro tyto informace není bohužel místo.

Historické fotografie

(Michal KUBEŠ, 1. 11. 2011 23:43)

Vážení a mně velice blízcí kolegové a kamarádi, moc se mi, mimo jiné, zamlouvá rubrika http://www.hasicivolyne.estranky.cz/fotoalbum/historicke-fotografie/ , jen zde u fotografií postrádám určitý popis (od-do velel Sboru ve Volyni, pocházel z..., občanským zaměstnáním byl.... a pod.), dá-li se to vůbec zjistit a dohledat. Mockráte děkuji Kubešák

Pro p.Uhlíka

(Olda, 2. 5. 2011 21:14)

Dobrý den!
pane Uhlík mohl by jste mi prosím zdělit co přesně jsme (Volyňští hasiči ) nezvládli??? Nejsem jsi vědom, že by nám někdo vyhlašoval poplach.

Zásahová jednotka provádí 2 činnosti : Hlídky a Zásahy. Včera o čarodějnicích na koupališti byla dvou členná hlídky, i když jeden ze členů nebyl oblečen v předepsaném obleku s nápisem "HASIČI". A nikdo další si hasiče na hlídku nikam jinam nepozval.
Co se týče Zásahů, nikdo nám poplach nevyhlašoval,ani sirénou ani pomocí sms. A my sami nemůžeme vyjíždět bez rozhodnutí a nahlášení na KOPIS Č.B.
Jestli máte na mysli selhání pyrotechnických efektů při ohňostroji, tak toto nespadá do pravomoci hasičů, ale pořadatele, nebo toho kdo odpal provádí. Jestliže by se stalo a tato nevyhořelá náplň by dopadla na Váš pozemek a začalo hořet mohl jste si zavolat na linku 150, nebo 112 hasiče k uhašení.Ale i podle zákona jste jako občan povinnen učinit všechna nezbytná opatření k zabránění vzniku a rozšíření požáru.
Na závěr mi dovolte poslední připomínku celé sobotní dopoledne jsme prováděli údržbu po zimě.
V případě dalších dotazů mě můžete kontaktovat na email našeho sboru, nebo na MÚ na mě seženete tel.kontakt. O.Pecka velitel jednotky

Co to zase bylo?

(Uhlík, 1. 5. 2011 8:09)

Opět ste nezvládli "čarodějnice".Méně se věnovat hasičce,více se věnovat hašení chlapsi.Pčíště by mohla shořet celá Volyně!!!!!!

soutěž

(Maruška, 19. 7. 2010 17:00)

Blahopřejeme Vašim ženám k vítězství. Jsou prostě super holky.Doufáme, že se na některé soutěži potkáme. SDH Čepřovice

Portál CPS

(Radeon, 7. 6. 2010 0:58)

Dobrý den, byl bych velice rád, kdyby jste zaregistrovali váš tým na portálu CPS. Podpoříte tím jeho rozvoj. Děkuji za váš čas a přízeň.

Manažer projektu CPS.

www.cps-team.cz