Pro všechny

"PLÁNOVANÉ AKCE SBORU"

jsou tam aktuálnější informace

Historické fotografie

(Olda, 2. 11. 2011 19:28)

Byla doplněna jména k jednotlivým fotografiím. Více fotografií se nám nepodařilo z kronik "vytáhnout". při čtení historie se o těchto členech dozvíte více. Ve fotoalbu pro tyto informace není bohužel místo.

Historické fotografie

(Michal KUBEŠ, 1. 11. 2011 23:43)

Vážení a mně velice blízcí kolegové a kamarádi, moc se mi, mimo jiné, zamlouvá rubrika http://www.hasicivolyne.estranky.cz/fotoalbum/historicke-fotografie/ , jen zde u fotografií postrádám určitý popis (od-do velel Sboru ve Volyni, pocházel z..., občanským zaměstnáním byl.... a pod.), dá-li se to vůbec zjistit a dohledat. Mockráte děkuji Kubešák

Pro p.Uhlíka

(Olda, 2. 5. 2011 21:14)

Dobrý den!
pane Uhlík mohl by jste mi prosím zdělit co přesně jsme (Volyňští hasiči ) nezvládli??? Nejsem jsi vědom, že by nám někdo vyhlašoval poplach.

Zásahová jednotka provádí 2 činnosti : Hlídky a Zásahy. Včera o čarodějnicích na koupališti byla dvou členná hlídky, i když jeden ze členů nebyl oblečen v předepsaném obleku s nápisem "HASIČI". A nikdo další si hasiče na hlídku nikam jinam nepozval.
Co se týče Zásahů, nikdo nám poplach nevyhlašoval,ani sirénou ani pomocí sms. A my sami nemůžeme vyjíždět bez rozhodnutí a nahlášení na KOPIS Č.B.
Jestli máte na mysli selhání pyrotechnických efektů při ohňostroji, tak toto nespadá do pravomoci hasičů, ale pořadatele, nebo toho kdo odpal provádí. Jestliže by se stalo a tato nevyhořelá náplň by dopadla na Váš pozemek a začalo hořet mohl jste si zavolat na linku 150, nebo 112 hasiče k uhašení.Ale i podle zákona jste jako občan povinnen učinit všechna nezbytná opatření k zabránění vzniku a rozšíření požáru.
Na závěr mi dovolte poslední připomínku celé sobotní dopoledne jsme prováděli údržbu po zimě.
V případě dalších dotazů mě můžete kontaktovat na email našeho sboru, nebo na MÚ na mě seženete tel.kontakt. O.Pecka velitel jednotky

Co to zase bylo?

(Uhlík, 1. 5. 2011 8:09)

Opět ste nezvládli "čarodějnice".Méně se věnovat hasičce,více se věnovat hašení chlapsi.Pčíště by mohla shořet celá Volyně!!!!!!

soutěž

(Maruška, 19. 7. 2010 17:00)

Blahopřejeme Vašim ženám k vítězství. Jsou prostě super holky.Doufáme, že se na některé soutěži potkáme. SDH Čepřovice

Portál CPS

(Radeon, 7. 6. 2010 0:58)

Dobrý den, byl bych velice rád, kdyby jste zaregistrovali váš tým na portálu CPS. Podpoříte tím jeho rozvoj. Děkuji za váš čas a přízeň.

Manažer projektu CPS.

www.cps-team.cz