2o1o

2. 1. 2010

2010

15.května -  okrsková soutěž v Přechovicích. Letošní "první kolo v požárním sportu" bylo pořádané naším sborem v Přechovicích. V nepříznivém počasí proběhly požární útoky a poté běh na 100m překážek. V deštivém počasí ,musela být dráha upravená. Naše družstvo obsadilo nepříliš lichotivé 6.místo.

12.června - byla pořádána soutěž v rámci oslav 135.let založení sboru dobrovolných hasičů ve Volyni. V krásném počasí na hřišti SLAVOJ Volyně se sešel velký počet družstev.Družstva byla zařazena do dvou skupin - Šumavská hasičská liga a PS-12. Naše družstvo po úrazu jednoho ze závodníků skončilo se svým časem na posledním místě.

17.července -  družstvo žen se po svém "znovuzrození" zúčastnilo soutěže ve Vacovicích. Po příjezdu se počasí velmi zhoršilo a celou soutěž pršelo.Ženy startovali ve své kategorii jako poslední a při jejich rozběhu déšť ještě zesílil. I přez nepřízeň počasí útok dokončili s nejlepším časem 30,93s. Při závěrečném nástupu měli všichni ohromnou radost a závodnice se napily šampaňského z vyhraného poháru. Oslavy pokračovaly i ve Volyni po příjezdu.