8.března -proběhla první letošní brigáda, byla zaměřena na další opravy na vozidle Karosa. Dále byl proveden uklid a odstranění stromů na zahradě hasičárny.

16.března - Technická pomoc v obci Nišovice.(Podrobnosti v rubrice Zásahy)

26.března - dnes navštívili hasičárnu děti z Mateřské školky ve Volyni.

7.dubna - se konala pravidelná výborová schůze.

25. - 27.dubna - se konalo soustředění Mladých hasičů v Malenicích.

26.dubna - se konala brigáda, při které se začala "nastrojovat" Karosa ,provedlo se posekáni zahrady a provedl se úklid a umístnění obrazů v zasedací místnosti.

30.dubna - se konalo tradiční " stavění májky", které se zúčastnil jako již tradičně velký počet členů, kteří hlídali "májku" až do časných ranních hodin.

3.května - se konala letošní první soutěž mladých hasičů ve Strakonicích pod názvem "Otavský Plamínek". Náš sbor zde byl zastoupen 3 družstvy. Družstva mladších se umístnila na 2. a 3.místě. Družstvu starších se pokus moc nevydařil a umístnilo se na 13.místě.

17.května - se konala soutěž dětí v Sousedovicích. Naše družstvo mladších obsadilo 4.místo. Družstvo starších skončilo na 2.místě. Současně s touto soutěží v dopoledních hodinách probíhala okrsková soutěž mužů a žen v obci Nišovice. Naše omlazené družstvo mužů se při své premiéře umístnilo na 5.místě a družstvo žen skončilo na 3.místě.

18.května - dnes byly provedeny poslední práce na opravě vozidla Karosa. Vozidlo je opět připraveno k výjezdu.

24.května - proběhlo okresní kolo v požárním sportu mladých hasičů ve Střelských Hošticích. Nás zde zastupovalo družstvo mladších a družstvo starších žáků. Družstvo mladších žáků skončilo na 8.místě a družstvo starších skončilo na 1.místě a bude náš okres zastupovat v Krajském kole ,které letos bude v obci Blatná.

31.května - družstva mladých hasičů nás reprezentovala na pohárové soutěži v Malenicích. V konkurenci se družstvům moc nedařilo. Družstvo mladších skončilo na 9.místě, Družstvo starších "B" skončilo na 10.místě a Družstvo starších "A" skončilo na 4.místě.

7.června - se konalo krajské kolo hry PLAMEN v obci Blatná. Naše družstvo zde, ve velmi silné konkurenci, skončilo na 6.místě.

21.června - proběhla pohárová soutěž mladých hasičů ve Střelských Hošticích. Družstvo mladších se umístilo na 9.místě a družstvo starších skončilo na krásném 2.místě.

16.července - požár ve Volyni. Více v rubrice Zásahy.

27.srpna - dnes proběhl první nácvik mladých hasičů na soutěž ,která proběhne 30.srpna v Česticích.Zde nás zastoupí 2.družstva mladých hasičů.

30.srpna - Pohárová soutěž Mladých hasičů v Česticích. Naše družstvo mladších žáků skončilo na 13.místě, družstvo starších žáků skončilo na 2.místě.

6.září - v 04.35 byla svolána jednotka na požár os. automobilu.(Více v rubrice Zásahy)

- proběhla pohárová soutěž v Dřešíně. Družstvo starších žáků skončilo na 3.místě . Družstvo mladších "A" skončilo na 1.místě, družstvo mladších "B" na 7.místě

- v odpoledních hodinách 11 členů sboru, pomohlo při zajišťování průjezdu cyklistického závodu "OKOLO JIŽNÍCH ČECH".

7.září - se konal výlet na HZS Jihočeského kraje do Českých Budějovic. Po prohlídce stanice se účastníci přesunuli do Adrenalinového parku v Hluboké nad Vltavou.

13.září - se 2 členové účastnili soutěže " BĚH HASIČŮ DO SVATOHORSKÝCH SCHODŮ"  v obci Příbram.

27.září - se konala plánovaná brigáda na úklid hasičárny.

4.října - se konal 8.ročník soutěže jednotlivců "Volyňský Fireman". Podrobnosti v rubrice "Volyňský Fireman"

22.října  - svolání zásahové jednotky na Technickou pomoc do Předslavic. Více v rubrice Zásahy

29.listopadu - proběhla mimořádná brigáda na úklid hasičárny a přípravy techniky na zimu.

8.-9. prosince - požár v obci Nahořany. (Více v rubrice Zásahy).

31.prosince - Tradiční vycházka do okolí Volyně.