2019

1. 1. 2019

2019

20.ledna - proběhlo školení zásahové jednotky v práci s motorovou pilou. Teoretická část proběhla v kině ve Volyni.

26.ledna - se uskutečnil Hasičský bál

27.ledna - Povolání zásahové jednotky na dopravní nehodu. (Podrobnosti v rubrice Zásahy)

3.února - povolání zásahové jednotky.Strom padlý přez koleje Volyně. (Podrobnosti v rubrice zásahy)

4.února - povolání zásahové jednotky na odstranění padlých stromů u obce Přední Zborovice. (Podrobnosti v rubrice zásahy)

5.února - povolání zásahové jednotky na odstranění větve na pozemní komunikací ve Volyni. (Podrobnosti v rubrice zásahy)

13.února - povolání zásahové jednotky na požár ubytovny do Strakonic.(Podrobnosti v rubrice zásahy)

5.března - povolání zásahové jednoky na požár do obce Strunkovice nad Volyňkou.(Více rubrika zásahy)

9.března - proběhla oslava Mezinárodního dne žen. Tato akce byla pořádána pro naše členky. Odpoledne proběhlo v příjemné atmosféře, muži si pro ženy připravili malé vystoupení,které zúčastněné pobavilo.

10.března - povolání zásahové jednotky na pomoc ZZS ve Volyni. (Podrobnosti v rubrice zásahy)