2018

1. 1. 2018

2018

20.ledna - se uskutečnila první letošní brigáda. Museli jsme vyklidit celou hasičárnu z důvodu plánované rekonstrukce.

20.ledna - byla povolána zásahová jednotka na úklid po dopravní nehodě. (Více rubrika Zásahy)

24.ledna - byla zahájena hlavní část rekonstrukce hasičárny

3.února - proběhl Hasičský bál, na kterém zahrála skupina BOSÁCI.

24.února - proběhla brigáda na úklid materiálu v okolí hasičárny.

6.dubna - bylo odvezeno vozidlo na generální opravu čerpadla do firmy KOMET Pečky. Čerpadlo již bylo v havarijním stavu.

14.dubna -  brigáda na vystěhování zasedací místnosti, z důvodu opravy hasičárny.

27.dubna - bylo přivezeno vozidlo Karosa po generální opravě čerpadla.

5.května - první soutěž mladých hasičů "Otavský Plamínek" . Družstvo mladších "A" skončilo na 1.místě, družstvo mladších "B" skončilo na 7.místě , družstvo starších skončilo na 8.místě.

8.června - byla slavnostně předána hasičárna po rekonstrukci.

20.června - požár kontejneru Volyně (Podrobnosti v rubrice Zásahy)

5.července - družstvo veteránů se účastnilo pohárové soutěže ve Vacovicích , zde skončilo na 3.místě.

16.července - technická pomoc Černětice (Podrobnosti v rubrice záshy)

4.- 5. srpna - spolupořádání Volyňské pouti.

10. srpna - technická pomoc v Zechovicích ( Podrobnosti v rubrice Zásahy)

19.srpna - požár slámy Volyně (Podrobnosti v rubrice zásahy)

23.srpna - technická pomoc Volyně( Podrobnosi v rubricer zásahy)

24.srpna - 13.09 hod. technická pomoc Volyně (Podrobnosti v rubrice zásahy)

24.srpna - 13.20 hod. technická pomoc Nišovice(Podrobnosti v rubrice zásahy)

8.září - Běh hasičů do Svatohorských schodů. Naši závodních Václav LENC a Oldřich PECKA se umístnili na 2.místě v kategorii 80+ (součet věku dvou závodníků) David ŠIMEK  soutěžil ve dvojici Václav SVOBODA Sdh Zbiroh. Ve své kategorii se umístnili na 21.místě.

11.září - požár kanceláře Nihošovice (Podrobnosti v rubrice Zásahy)

23. září - větrná smšt Fabien (Podrobnosti v rubrice Zásahy)

5.října - Technická pomoc s transportem pacienta  Předslavice (Podrobnosti v rubrice Zásahy)

6.říjnaVolyňský fireman 2018

8.října - Výcvik v ohňovém kontejneru firmy DRAEGER v obci Zbiroh. Z našeho sboru se zúčastnili 4 nositelé dýchací techniky.